Скло для автомобілів VAG Group за номером в каталозі на нашому сайті

Наш склад товарів суттєво поповнився автомобільними склами, які можна знайти за номером в каталозі.

Скло для автомобілів VAG Group (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat та інших брендів, що входять до групи) виробляється відповідно до високих стандартів якості. Ці скла можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як ламіноване скло, загартоване скло або скло з покриттям.

Ламіноване скло це скло, що складається з двох або більше шарів скла, розділених шаром полімеру. Має високу міцність і стійкість до пошкоджень, а також захищає водія і пасажирів від ультрафіолетових променів.

Загартоване скло це скло, яке піддається термічній обробці для підвищення його міцності. Має високу стійкість до ударів і перепадів температур, що робить його безпечним для використання в автомобілях.

Скло з покриттям це скло, на яке нанесено спеціальні покриття, які зменшують кількість проникаючого світла та захищають від ультрафіолетових променів. Вони також можуть мати інші властивості, такі як зменшення розміру зерна та підвищення міцності.

Залежно від моделі та року випуску автомобіля скло може мати різні розміри та форму. Якщо вам потрібна конкретна інформація про скло для вашого автомобіля VAG Group, я рекомендую вам звернутися до посібника користувача вашого автомобіля або до вашого дилера VAG.

Автоскло Audi виробляється відповідно до високих стандартів якості та безпеки. Він може бути виготовлений з різних матеріалів, таких як ламіноване скло, загартоване скло або скло з покриттям

Бренд запчастин: